WASYLKI – karty trendów

Kategorie: karty trendów
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Link do kursu
Udostępnij na social media

O kursie

KARTY TRENDÓW to porządna  dawka wiedzy o pojawiających się zmianach społecznych i gospodarczych, i ich konsekwencjach dla każdego z nas zamknięta w formie 50 niezależnych kart. To połączenie teoretycznej wiedzy o trendach i praktycznego narzędzia do projektowania.  Zostały opracowane w wygodnej kieszonkowej formie, tak aby  swobodnie korzystać z nich wtedy, kiedy są potrzebne. Do czytania podczas jazdy tramwajem jako ciekawy trendbook, ale również jako efektywne narzędzia do pracy warsztatowej w zespole nad opracowaniem kreatywnych rozwiązań.

Możliwości  ich użycia jest wiele, my podpowiadamy kilka sposobów, które się u nas sprawdzają. Karty trendów można wykorzystać na każdym etapie procesu projektowego: w fazie identyfikacji, ideacji i implementacji, w zależności od potrzeb i kontekstu projektu.

Można wykorzystać je do:

– określenia zachować użytkowników/odbiorców i diagnozowania ekosystemów biznesowych
– do odkrywania metawartości i poszukiwania wyróżnika marki
– do budowania skutecznej i wyróżniającej się strategii komunikacji marki
– do tworzenia  i rozwoju innowacyjnych procesów, produktów i usług
– do tworzenia nowoczesnych modeli biznesowych

Więcej

Czego się nauczysz?

  • To porządna dawka wiedzy o pojawiających się zmianach społecznych,gospodarczych i ich konsekwencjach dla każdego z nas zamknięta w formie 50 niezależnych kart.
  • To połączenie teoretycznej wiedzy o trendach i praktycznego narzędzia do projektowania.
  • Zostały opracowane w wygodnej kieszonkowej formie, tak aby swobodnie korzystać z nich wtedy, kiedy są potrzebne. Do czytania podczas jazdy tramwajem jako ciekawy trendbook, ale również jako efektywne narzędzia do pracy warsztatowej w zespole nad opracowaniem kreatywnych rozwiązań. Możliwości ich użycia jest wiele, my podpowiadamy kilka sposobów, które się u nas sprawdzają.

Zawartość kursu

Karty trendów

  • WASYLKI – karty trendów